Gamescomمقالهنمایشگاه

تمامی اخبار استراتژیک Gamescom 2018

نمایش Gamescom امسال از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور جریان دارد. این نمایش تا به الان برای دوست داران سبک استراتژیک خبرهای خوبی به همراه داشته است. از اعلام تاریخ انتشار بازی Anno 1800 تا معرفی بازی‌های جدید مانند Jagged Alliance Rage. ما در این مقاله تمامی‌اخبار منتشر شده پیرامون سبک استراتژیک در نمایش Gamescom 2018 را به ترتیب گردآوری کردیم تا علاوه بر پوشش اخبار تریلر‌های منتشر شده نیز قرار گیرند.

Anno 1800
تاریخ انتشار: 26 فوریه سال 2018 (۷ اسفند 1396) | برای: PC
در نمایشگاه گیمزکام، یوبیسافت با انتشار تریلری از بازی Anno1800 تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد. این بازی در تاریخ 7 اسفند برای یارانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در نوشته این تریلر آمده است:
“رهبر صنعتی جهان را برعهده بگیرید و با تصمیمات خود، راه آینده را بسازید. آیا شما نوآور هستید و یا یک استعمارگر؟ فاتح و یا آزادی خواه؟ شهر خود را بسازید و از اقیانوس‌ها عبور کنید و شهر خود را تا آمریکای جنوبی گسترش دهید.”
ویدیوی منتشر شده با کیفیت HD:

 

The Settlers
تاریخ انتشار: پاییز سال 2019 | برای: PC
شاید یکی از بهترین خبر‌های گیمزکام مربوط به معرفی این بازی باشد. یک بازی نوستالژی که بسیاری از استراتژی بازان با آن خاطره‌های زیادی دارند. در داستان این بازی آمده است: “پس از یک زلزله ویرانگر، مهاجران مجبور به ترک خانه‌های خود شدند و به امید پیدا کردن یک سرزمین جدید به سمت ناشناخته‌ها رفتند و آنها در این مسیر با چالش‌های بسیاری مواجه م&#