اخبار

بزودی بازی Aggressors: Ancient Rome منتشر خواهد شد

در چند وقت اخیر بازی‌های بی کیفیت 4X (ژانری از بازی‌های استراتژیک. مانند سری معروف Civilization) زیادی دیده اید؟ ناراحت نباشید، Slitherine Games آمده اند تا با انتشار بازی تاریخی Aggressors: Ancient Rome شکوه را به این سبک برگردانند. تاریخ انتشار این بازی در حال حاضر بین ماه جولای تا سپتامبر اعلام شده است.
AAR یک بازی Turn-Based و 4X است که شما را به زمان امپراطوری روم باستان برده و به شما اجازه می‌دهد تا از بین 20 فکشن یکی را انتخاب کنید، به بازی مشغول شوید و تاریخ را از نو بنویسید. فکشن‌هایی مانند اسپارتا، مصر و کارداج در این بازی حضور دارند. همچنین این بازی دارای ویژگی و خصوصیت‌های مدیریت امپراطوری و کشور است، مانند تصمیمات اقتصادی، سیاسی، پیشرفت تکنولوژی، دیپلماسی، ایجاد قوانین و اصلاحات و نظم بخشیدن به مردم خود.

مبارزات در این بازی بنظر بسیار دقیق خواهند بود؛ هر واحد شما توانایی‌ها و ویژگی‌های مخصوص خود را دارد. این بازی آنطور که از اخبار و تصاویر منتشر شده پیداست، از سنت‌های قدیمی‌عناوین 4X در سیستم نبرد و اقتصاد خود استفاده نکرده و ما شاهد تغییرات گسترده ای در این دو بخش خواهیم بود.

بازی AAR همچنین وعده دیپلماسی پیچیده و پیشرفته ای با انواع گزینه‌ها و انتخاب‌ها را داده است و همچنین هوش مصنوعی و جهان بازی به نحوی ساخته شده است که هربار به شما تجربه جدید و تازه ای می‌دهد. بتای این بازی در حال حاضر شروع شده است. برای شرکت در بتا بر روی این لینک کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

1
دیدگاه ها

avatar
1 تعداد نظرات
0 جواب ها
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین واکنش ها
داغ ترین نظر
1 نویسندگان نظرات
arash اخرین نظر دهندگان
  باخبرم کن  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
باخبر شدن از
arash
میهمان
arash

ایول من عاشق بازیای turn based مثل توتال وارم.همچنین سری بازیای کمپانی پارادوکس‌.خیلی ایول داری با این سایت خولت ک نظیرشو ندیدم تو سایتای فارسی