اخبار

Steel Division 2 معرفی شد! به سمت جبهه شرقی

این بازی real-time عملیات های جبهه شرق را پوشش می دهد و برای اولین بار مچ های 10 به 10 را هم ساپورت می کند!

Eugen Systems اعلام کرده است که Steel Division 2 دنباله ی بازی استراتژیک Steel Division: Normandy 44 که در سال 2017 منتشر شد و در جبهه غرب دنبال می‌شد. اما در سری 2 این بازی اینبار ما به جبهه شرقی می‌رویم و در خلال عملیات بگریونت قرار میگریم، تهاجم عظیم اتحاد جماهیر شوروی که حملات برق آسای آلمان را متوقف کرد که در آخر هم نیرو‌های شوروی به ورشو رسیدند.


کمپانی Eugen می‌گوید: این کمپین‌های “پویا و یا به عبارتی واقع گرایانه” می‌توان آن‌ها پخش مجدد کرد، جزئیات مربوط به جنگ‌ها هم می‌توان به بیش از 25 نقشه در مقیاس 1 به 1، بیش از 600 واحد، تغییرات بسیاری در گیم پلی و نبرد‌های بازی و یک موتور کاملا جدید و بروز شده.
“هر نوبت برابر نصف روز است، به بازیکنان امکان می‌دهد تا استراتژی خود را برای نبرد آماده کنند و حمله بعدی خود را برنامه ریزی کنند، و این در حالی است که با دقت به مدیریت واحدها و خطوط جنگی می‌پردازد” “شما به عنوان فرمانده قادر خواهند بود تمام ارتش که شامل هزاران نفر از مردان هستند، کنترل کامل داشته باشند”

Steel Division 2 شامل co-op و نبرد آنلاین 10v10 است. ما کاملا به بازی Steel Division: Normandy 44 علاقه داریم پس برای نسخه جدید این بازی هیچ تاریخ انتشاری مشخص نشده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها