اخبار

Steel Division 2 معرفی شد! به سمت جبهه شرقی

این بازی real-time عملیات های جبهه شرق را پوشش می دهد و برای اولین بار مچ های 10 به 10 را هم ساپورت می کند!

Eugen Systems اعلام کرده است که Steel Division 2 دنباله ی بازی استراتژیک Steel Division: Normandy 44 که در سال 2017 منتشر شد و در جبهه غرب دنبال می شد. اما در سری 2 این بازی اینبار ما به جبهه شرقی می رویم و در خلال عملیات بگریونت قرار میگریم، تهاجم عظیم اتحاد جماهیر شوروی که حملات برق آسای آلمان را متوقف کرد که در آخر هم نیرو های شوروی به ورشو رسیدند.


کمپانی Eugen می گوید: این کمپین های “پویا و یا به عبارتی واقع گرایانه” می توان آن ها پخش مجدد کرد، جزئیات مربوط به جنگ ها هم می توان به بیش از 25 نقشه در مقیاس 1 به 1، بیش از 600 واحد، تغییرات بسیاری در گیم پلی و نبرد های بازی و یک موتور کاملا جدید و بروز شده.
“هر نوبت برابر نصف روز است، به بازیکنان امکان می دهد تا استراتژی خود را برای نبرد آماده کنند و حمله بعدی خود را برنامه ریزی کنند، و این در حالی است که با دقت به مدیریت واحدها و خطوط جنگی می پردازد” “شما به عنوان فرمانده قادر خواهند بود تمام ارتش که شامل هزاران نفر از مردان هستند، کنترل کامل داشته باشند”

Steel Division 2 شامل co-op و نبرد آنلاین 10v10 است. ما کاملا به بازی Steel Division: Normandy 44 علاقه داریم پس برای نسخه جدید این بازی هیچ تاریخ انتشاری مشخص نشده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها