مد بازی Hearts Of Iron IVمعرفی و دانلود مد

دانلود مد Total Reskin Pack برای بازی Hearts of Iron IV

معرفی مد

یک مد همه جانبه و کامل برای اسکین های سربازان بازی Hearts of Iron IV. تیم سازنده این مد از 9 نفر تشکیل شده است و سازندگان بر روی تاریخی بودن این مد مانور زیادی داده اند. این پک بر روی لباس سربازان تمرکز دارد.
بر اساس صفحه مد، پیشرفت تیم سازنده تا به الان به این صورت بوده است (دقت کنید لیست زیر در دست اجرا است، کشورهای دیگر نیز در این مد تغییر کرده اند، مانند انگلستان. ولی در زیر جزئیات آنها آورده نشده است):

  • Germany infantry rework, Normal (20%); Sonw (0%); Desert (80%); Weapon (90%); Moto(10%); Mech (10%); Arti (10%); Roc (10%); CAV (10%:
  • Soviet infantry rework, Normal (90%); Sonw (50%); Desert (0%); Weapon (90%); Moto (0%); Mech (50%); Arti (50%); Roc (100%); CAV (0%:
  • Japanese infantry rework, Normal (30%); Sonw (0%); Desert (0%); Weapon (60%); Moto (0%); Mech (0%); Arti (0%); Roc (0%); CAV (0%:
  • Chinese infantry rework, Normal (0%); Sonw (0%); Desert (0%); Weapon (0%); Moto (0%); Mech (0%); Arti (0%); Roc (0%); CAV (0%:

تصاویر مد


دانلود مد

دانلود با لینک مستقیم
بازی را ندارید؟ همین الان دانلود کنید!
به مشکلی در نصب برخوردید؟ در انجمن راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن مد: –
ورژن مورد نیاز بازی برای مد: نامشخص (احتمالا 1.4.2 یا 1.5)
حجم: 266Mb


آموزش نصب مد

مدی که دانلود کرده اید را در مسیر زیر کپی کنید.
C:\Users\*Username*\Documents\Paradox Interactive\Hearts of Iron IV\mod
بعد از آن لانچر بازی را اجرا کنید و از سربرگ مد، بروی مد کلیک کنید تا تیک آن زده شده و در بازی فعال شود.

برچسب ها

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

بستن