اخبار

Warcraft 3 در حال بازسازی است و سال آینده منتشر می شود!

یکی از بزرگترین بازی های RTS در تمام دوران یک جان تازه ای میگیرد.

Warcraft 3 معروف که یکی از بهترین بازی های استراتژیک در تمام دوران است، با نام Warcraft 3: Reforged در حال بازسازی است و سال آینده منتشر می شود که از یک ترکیب جدید، گرافیک بسیار بالا و بهبود انیمیشن های بازی پیروی می کند که به زیبایی خیره کننده بازی اضافه و در عین حال جذابیت آن را حفظ می کند.
همچنین ویژگی های باحال جدید دیگری هم وجود دارد. هر قهرمان قابل بازی به عنوان زن و مرد در دسترس خواهد بود و می توانید با استفاده از پوسته های مختلف شخصیت خود را سفارشی و آن را جذاب تر کنید. نگران نباشید زیرا Reforged  دارای یک ویرایشگر است تا مپ و گیم مد خودتان را بسازید.
Warcraft 3: Reforged تنها یک نسخه بازسازی شده از نظر گرافیکی نخواهد بود، تمام مراحل و کات سین های بخش داستانی بازی بازسازی خواهند شد، همچنین بلیزارد اعلام کرده که کسانی که نسخه عادی یا به عبارتی نسخه غیر بازسازی شده این بازی را به صورت اورجینال دارند، می توانند با کسانی که نسخه Warcraft 3: Reforged را دارند آنلاین بازی کنند و مشکلی نخواهند داشت.

این اعلام غافلگیرانه از Blizzcon 2018 بود، اما دلیل اینکه ما غافلگیر شدیم این بود که اگر قرار بود که نسخه بازسازی شده این بازی منتشر شود چرا Warcraft 3 در همین سال چندین پچ دریافت کرد؟ با توجه به اینکه این بازی چقدر قدیمی است!  شما می توانید تریلری از گیم پلی این بازی را مشاهده کنید. Warcraft 3: Reforged سال آینده عرضه خواهد شد، در صورت انتشار اطلاعات بیشتر، این پست آپدیت خواهد شد.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها