اخبار

EA اذعان می کند که قصد دارد اولین بازی های Command & Conquer را بازسازی کند!

Jim Vessella  اذعان کرد که می داند C&C: Rivals دقیقا آن چیزی نبود که طرفداران به دنبالش بودند.

خوب باید بگم Command & Conquer: Rivals که در حقیقت اصلا بازی بدی نیست، اما این بازی آن چیزی نبود که طرفداران می خواستند. من تنها کسی نیستم که همچین فکری دارد، در ادامه تولید کننده Electronic Arts یعنی Jim Vessella  که در کارنامه خود بازی های Tiberium Wars، Red Alert 3، Kane Wrath و Tiberian Twilight را خلق کرده، امروز در وب سایت Reddit پیامی ارسال کرد که گفته شده EA می داند که طرفداران می خواهند ببینند که Command & Conquer با یک بازگشت عالی، دوباره به PC بازگشته و این انجامش ممکن خواهد بود!

در ادامه Jim Vessella گفت که:
“بعد از آنکه ما Rivals را E3 معرفی کردیم، ما صدای شما را بلند و شفاف شنیدیم، سازندگان Command & Conquer  هم می خواهند که بازگشت این سری به کامپیوتر را ببینند و به عنوان یکی از طرفداران C&C برای بیش از 20 سال، من بیشتر از این موافق این وضعیت نیستم”.  Vessella همچنین ذکر کرد که: 
“با توجه به این موضوع، ما در حال بررسی برخی ایده های هیجان انگیز در مورد بازسازی نسخه های قدیمی این سری هستیم، و در حال حاضر توپ در زمین ماست و تلاش ما بر این است که برای جشن سالگرد 25 سالگی خودمان را آماده کنیم.”

خوب متنی که خواندید توسط Jim Vessella در Reddit منتشر شد، Vessella چیز خاصی را به اشتراک نگذاشت اما گفت که EA در چند هفته آینده با طرفداران صحبت خواهد کرد. پیش از آن هم، او از یک انجمن در C&C subreddit دعوت کرده بود.

در این لحظه هیچ چیز را نمی توان با اطمینان گفت و به طور کلی چیزی مشخص نیست، اما به نظر من بعید است که Vessella همچین طرحی را عمومی کند، مگر اینکه قرار باشد کاملا اتفاق بیفتد! پیش از آنکه خوشحال و مطمئن شویم، باید بگویم که: “جشن سالگرد 25 سالگی” که توسط Vessella ذکر شده، هنوز دو سال مانده است!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها