اخبار

Dlc جدید بازی XCome 2 با نام Legacy Tactical منتشر شد!

همچنین بازی و Dlc آن برای مدتی تخفیف خورده.

XCome 2 یک DLC جدید با نام Legacy Tactical  منتشر کرده. این DLC برای نسخه War of the Chosen است که حالت های جدید، نقشه ها، سلاح ها، زره ها و موارد دیگر را اضافه می کند.

و اما برسیم به اطلاعات بیشتر راجب این DLC جذاب:

این مد دیروز رسما منتشر و آغاز شد،Tactical Legacy یک گیم مد جدید با نام Legacy Ops به بازی اضافه می کند، یک حالت بازی جدید است که بازیکنان را از طریق مجموعه ای از مأموریت های تاکتیکی فرماندهی یک گروه از سربازان را به عهده می گیرند. در ‘بایگانی مرکزی’ شما رویداد هایی را کشف می کنید که به ظهور گروه Resistance اشاره دارد. شما را به اتفاقات گذشته بر میگرداند، درست جایی که همه چی آغاز شده است.

به طول کلی Tactical Legacy شما را به تاریخچه گروه Resistance بازمیگرداند. در این DLC شما می تواند در ساده ترین و سخت ترین حالت ممکن دشمن را درهم بکشنید و در بخش Skirmish بازی، ماموریت خودتان را رقم بزنید…

در بخش نقشه های جدید بازی، Legacy Tactical بیش از 28 تا مپ بازسازی شده از نسخه 1 بازی یعنی Enemy Unknown  و Enemy Within به بازی اضافه می کند. در بخش سلاح و زره ها، چندین سلاح جدید و زره شامل اسلحه پلاسما، Kevlar، Carapace و تیتان آرمور به بازی اضافه شده. DLC همچنین موزیک های بسیاری اضافه می کند.


تصاویری از این DLC

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها