اخبار

Dlc جدید بازی XCome 2 با نام Legacy Tactical منتشر شد!

همچنین بازی و Dlc آن برای مدتی تخفیف خورده.

XCome 2 یک DLC جدید با نام Legacy Tactical  منتشر کرده. این DLC برای نسخه War of the Chosen است که حالت‌های جدید، نقشه‌ها، سلاح‌ها، زره‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

و اما برسیم به اطلاعات بیشتر راجب این DLC جذاب:

این مد دیروز رسما منتشر و آغاز شد،Tactical Legacy یک گیم مد جدید با نام Legacy Ops به بازی اضافه می‌کند، یک حالت بازی جدید است که بازیکنان را از طریق مجموعه ای از مأموریت‌های تاکتیکی فرماندهی یک گروه از سربازان را به عهده می‌گیرند. در ‘بایگانی مرکزی’ شما رویداد‌هایی را کشف می‌کنید که به ظهور گروه Resistance اشاره دارد. شما را به اتفاقات گذشته بر میگرداند، درست جایی که همه چی آغاز شده است.

به طول کلی Tactical Legacy شما را به تاریخچه گروه Resistance بازمیگرداند. در این DLC شما می‌تواند در ساده ترین و سخت ترین حالت ممکن دشمن را درهم بکشنید و در بخش Skirmish بازی، ماموریت خودتان را رقم بزنید…

در بخش نقشه‌های جدید بازی، Legacy Tactical بیش از 28 تا مپ بازسازی شده از نسخه 1 بازی یعنی Enemy Unknown  و Enemy Within به بازی اضافه می‌کند. در بخش سلاح و زره‌ها، چندین سلاح جدید و زره شامل اسلحه پلاسما، Kevlar، Carapace و تیتان آرمور به بازی اضافه شده. DLC همچنین موزیک‌های بسیاری اضافه می‌کند.


تصاویری از این DLC

Slider
برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها