مد بازی Medieval II: Total Warمعرفی و دانلود مد

دانلود مد Westeros: Age of Petty Kings برای بازی Medieval II: Total War: Kingdoms

معرفی مد

مدتها قبل از ظهور والریا، وستروس بین بی شمار پادشاه خرد و فرعی تقسیم شده بود. در جنوب، پادشاهان از همه طرف در حال نقشه برای دستیابی به تخت آهنین هستند. در دورن، بیابان‌ها قرمز با خون و در شمال چهار پادشاهی برای برتری و پیروزی دست به هرکاری می‌زنند. هرج و مرج در سرزمینهای وستروس رخنه کرده است، آیا شما آن پادشاهی خواهید بود که سلسله اش تا سالها در وستروس باقی خواهد ماند یا در مدتی کوتاه نابود خواهید شد؟ تصمیم با شماست!


تصاویر مد


بخش دانلود

دانلود مددانلود مد Westeros: Age of Petty Kings با لینک مستقیم
دانلود بازی مد
بازی را ندارید؟ همین الان دانلود کنید!
پرسش و پاسخبه مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن مد3.0
ورژن بازیآخرین نسخه منتشر شده ( Kingdoms )
حجم1.1 گیگابایت فشرده شده

آموزش نصب مد

آموزش نصب Westeros: Age of Petty Kings
1) فایل Launcher.exe را از پوشه بازی خود کپی کنید و آن را به “kingdoms” تغییر نام دهید (اگر شما قبلا “kingdoms.exe” را دارید، لازم نیست اینکار را انجام دهید). به یاد داشته باشید: Launcher.exe اصلی خود را حذف و یا تغییر ندهید، فقط کپی کنید و کپی را ویرایش کنید!
2) پوشه Petty_Kings_3 را در دایرکتوری mods قرار دهید و به هیچ عنوان اسم پوشه را تغییر ندهید.
فرض کنید شما kingdoms.exe را داشته باشید و به درستی Petty_Kings_3 را انتقال داده اید و سپس می‌توانید با دوبار کلیک بر روی AOPK.bat در پوشه Petty_Kings مد را راه اندازی کنید.

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
8 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

سلام اقا علیرضا ادمین عزیز چرا نسخه third age reforged و Divide and Conquer مدهای ارباب حلقه ها رو نذاشتی لطفا این مدها رو بذار مرسی عشقی عشق

مرسی داداش عزیزم تو رو قران این دو تا رو بذار مرسی دوست داریم

با سلام من مد رو دان کردم اما فایلی به اسم AOPK.bat اصلا تو پوشه نبود و اینکه فایل Launcher.exe رو اصن تو پوشه بازی هم ندارم خواهشا کمی کامل تر توضیح دهید که باید چیکار کنیم ممنون؟؟؟؟؟

سلام به آیدی بنده مراجعه کنید @ariamohamdian

سلام کمپین داره؟

تشکر من یه نخسه از مدیوال گینگدام دارم که مود ارباب حلقه ها رو داره میتونم این رو هم بهش اضاف کنم یا باید حتما نخسه خام مدیوال استفاده کنم؟