مد بازی Total War: Rome IIمعرفی و دانلود مد

دانلود مد Cyrus The Great برای بازی Total War: Rome II

ورژن مد بسیار قدیمی می باشد در صورتی که اجرا نشد مشکل از مد است نه بازی!

معرفی مد

امپراتوری قدرتمند آشوری برای قرن‌ها شرق را غارت می‌کرد. گسترش بیشتر و به دست آوردن زمین‌های بیشتر برای خدای بزرگ آشور! اما در سال 612 قبل از میلاد، اتحاد Cyaxares the Great حکومت خود را به پایان رساند، آغاز عصر صلح و بازسازی. اما قدرتمندترین ایالت‌های شرق، مشکوک و بی اعتنا به یکدیگر بودند. جنگ دوباره دم می‌کند و یک دشمن شکست خورده می‌تواند با یک استراتژی قوی تر وارد شود. در قلب آسیا، شورش علیه امپراتوری ماد‌ها آغاز شده است. ایران تحت فرماندهی کوروش دوم به دنبال یافتن یک امپراتوری و کشتن تمام کسانی است که مخالف او هستند. این مد شما را به 553 سال قبل از میلاد، پایان دوره آهن منتقل می‌کند. این مد یک تغییرات کلی در جنگ‌ها و کمپین ایجاد کرده است. زره‌ها و سپر‌ها از اهمیت بیشتری در این مد برخوردارند. همانطور که در کمپین کنترل کردن یک امپراتوری چالش برانگیز است.

فکشن‌های موجود در این مد: The Chaldean Empire، امپراتوری ماد‌ها، The Lydian Empire، پادشاهی مصر، ایرانیان شورشی، آتن یا اسپارت ( جناح‌های کوچک دیگر هم قابل بازی خواهد بود )


تصاویر مد


دانلود مد

دانلود Cyrus The Great Campaign با لینک مستقیم | دانلود Cyrus update 1 با لینک مستقیم | دانلود Cyrus update 2 با لینک مستقیم
بازی را ندارید؟ همین الان دانلود کنید!
به مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن مد: Full Version
ورژن مورد نیاز بازی برای مد: آخرین ورژن منتشر شده
حجم: 178MB | 315MB | 410MB


آموزش نصب مد

برای نصب مد به ترتیب
ابتدا Cyrus The Great Campaign سپس Cyrus update 1 و بعد Cyrus update 2
آموزش نصب تمامی‌مد‌های سری Total War در پست زیر نوشته شده است.
آموزش نصب مدهای سری Total War

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
31 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

لینک دانلود مشکل داره

سلام من مد کوروش رو دانلود کردم رفتم مد منیجر
میزنم مشکل زیر رو میاره میتونید به من کمک کنید
مشکل:rome2.exe not found in that directory,please try again.

سلام دوست عزیز باید آدرس دقیق پوشه نصبی بازی رو بهش بدی (فقط حواست باشه تا پوشه نصبی رو بری از اون به بعد دیگه جلوتر نری مثلا نمی خواد دیگه پوشه دیتا رو هم بهش بدی، مثلا این غلطه: C:/Game/Total War-Rome II/data) متوجه منظورم شدی؟

سلام حالتون خوبه میشه مد هیلینکا رو هم برای بازی روم توتال وار ۲ بزارید ممنون .

سلام، اسم تمام فایل های مد کوروش که یکی هست بعد نوشتین اول فلان رو بریزیم بعد ۱ رو بعد ۲ رو. replace کنیم دیگه تو کپی کردن؟ بعد من هر کار کردم با مد منیجر اصلا مدش اجرا نشد. اصل بازی هم از خود سایتتون برداشتم.

درود بر سایت خوب و فعال استراتژیک کلاب.
توی پستتون نوشتید «ایران تحت فرماندهی کوروش دوم به دنبال یافتن یک امپراتوری و کشتن تمام کسانی است که مخالف او هستند.» که خیلی ناراحت شدم و نمیدونم کوروش بزرگ کی رو کجا کشته که شما اینطور متن تون رو نوشتید. در صورتی که تاریخ میگه همه رو بخشیده و زیر دست خودش کرده. بعد این chaldean empire یعنی چه و از کجا اومده؟
سپاس

داداش اگه تاریخو بخونی درسته که کوروش بابل رو بی کشتار فتح کرده و اون جنگ خیلی مشهوره ، ولی تو خیلی از جنگاش کشتار فراوان داشته که طبیعت جنگه. تعصب الکی نداشته باش لطفا

سس ماست

در مورد اول باهات موافقم و در مورد دوم باید بگم که chalde اسم دیگه همون بابل بوده، به طور کلی میشه گفت کلده اسم کل جنوب عراق بوده و بابل پایتخش بوده. به شمال عراق هم می گفتن آسور (همون آشور که پایتخش نینوا بوده)؛ به همین خاطره که به زبون اهالی کلده (جنوب عراق) میگن کلدانی و به زبون اهالی شمال عراق و سوریه میگن سُریانی (تازه اسم سوریه هم از همینجا اومده)

سلام
من از روش دوم رفتم.فایل nodpad رو کجا باید بریزی؟ و بعد از اون باید چیکار تا اجرا بشه؟,

سلام.
تعداد مود های rome total war 2 بیشتر کنید.

من همه اپدیتارئ تو پوشه data قرار دادم اما موقع اجرا یهو ارور میده مشکلش چیه؟

اوکی ممنون

سلام حالتون خوبه . اسم مود Hellinika از سایت استیم . برای بازی روم توتال وار ۲

سلام.این مد روی ورژن ۲.۲.۰ اجرا میشه

رو ویندوز ۱۰ هم میاره بالا؟