مد بازی Mount & Blade Warbandمعرفی و دانلود مد

دانلود مد Calradgyr برای بازی Mount & Blade: Warband

ورژن 2.2

دانلود مد Calradgyr برای بازی Mount & Blade: Warband

معرفی مد

Calradgyr، حاکم تمام کالادریا، این عنوان در دوره صلح و رفاه، اولین و آخرین بار برای امپراطور کالادیا استفاده شده است. هفت سنگهای قیمتی بر روی تاج وی توسط ماهرترین صنعتگران هفت قبیله کالادریا ساخته شده و به وی تقدیم شده است. هر یک از سنگهای قیمتی نمادی از یک فضیلت است. رحمت، عدالت، سخاوت، خرد، صداقت، صبر و شجاعت. بعد از گذشت سالها، مهاجمان سیاهگیت امپراتوری و تاج وی را از بین بردند. رهبر خارگیت سیاه سنگ شجاعت را به خود گرفت و بقیه را به دیگر رهبران راهزن سپرد. از آن روز به بعد، هرج و مرج حاکم بر کالرادیا بود. سنگهای عظیم در گذرگاه Geroia دیگر نیست، حمله سیاهچال‌ها آغاز شده است. رهبران صنفی به دنبال اعضای جدید در میخانه‌ها هستند. برخی از آنها به فضیلت‌های Calradgyr اختصاص یافته اند. برخی از آنها به تجارت، قاچاق، برده داری یا راهزنی اختصاص داده شده اند. تعداد راهزنان نگهبان داراک روز به روز بیشتر می‌شود. شبکه تجارت بازار سیاه به همه شهرها رسیده است..


تصاویر مد


بخش دانلود

دانلود مد

دانلود مد Calradgyr

آپدیت 2.2

دانلود بازی مد
بازی را ندارید؟ همین الان دانلود کنید!
پرسش و پاسخبه مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن مد2.2
ورژن بازیآخرین نسخه منتشر شده
حجم538 مگابایت

آموزش نصب مد

ابتدا فایل Winrar را اکسترکت کرده و پوشه مد را به داخل پوشه Modules در پوشه نصبی بازی انتقال دهید. سپس از طریق لانچر مد را انتخاب و بازی را اجرا کنید.

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
5 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

با سلام و دمتون گرم که انقد خوبین فقط دو تا سوال اولا چرا مد های جدید این بازی یا مد های دیگش رو کم میزارین ثانیا یک سوال آیا راهی هست که بشه دو تا مود رو تلفیق کرد ؟! دمتون گرم تشکر

بسیار عالی تشکر بعد یک سوال ایا اموزشی چیزی برای مد سازی سراغ دارین؟؟َ!

منمون از اینکه مود رو گذاشتین ولی توضیحات مود رو روسی مینوشتین فهمیدنش راحت تر بود از این.
مردم از خنده :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))