اخبار

Steel Division 2 حالت “Strategy” را به RTS برمیگرداند!


Steel Division 2 یک بازی  RTS به سبک Wargame که توسط Eugen systems در حال توسعه است. در چند سال پیش که Steel Division 1 منتشر شده بود، شاهد یک بازی استراتژیک عالی RTS بودیم، به حدی که محیط این بازی به قدری بزرگ بود که شاید ساعت ها شما را درگیر یک نبرد بزرگ برای به دست گرفت یک منطقه کوچک می کرد. پوشش نبرد و محیط این بازی فوقالعاده بود!

زمانی که Steel Division 1 منتشر شده بود، ما واقعا آن را دوست داشتیم، هرچند که ما کمی از این اقدام Eugen systems که یک نسخه 2 برای این بازی خواهد ساخت شگفت زده شدیم. یکسری شایعات هست که می گوید که Steel Division 1 یک موفقیت بزرگ تجاری برای سازندگان این بازی نبود و جمعیت آنلاین این بازی بسیار کم بود. به معنای واقعی کلمه نسخه 1 این بازی شکست بزرگی بود که باعث ایجاد مشکلات مشابه ای برای Eugen systems شد، مشکلاتی که در سری قبل هم دیده می شد. ( Wargame Series )

Steel Division 2 در زمینه تاکتیکی تغییر بسیاری نخواهد کرد، تنها اطلاعاتی که در دست ما است این است که در نسخه 2 ما شاهد یک انقلاب در استراتژیک این بازی خواهیم بود. در حال حاضر یک حالت جدید یعنی campaign به بازی اضافه خواهد شد که تجربه کاملا جدیدی را ارائه می دهد و گیم پلی اصلی را به کار می گیرد. حالت کمپین بازی به احتمال زیاد به سبک Total War خواهد بود.

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک کانال تلگرام پر از اخبار بازی های استراتژیک ♥ منتظر چی هستی؟همین الان عضو شو
+ +
بستن