اخبار

Total War: Three Kingdoms اسفند ۱۳۹۷ منتشر می شود!


Creative Assembly برای بازی تاریخی خود یک تاریخ انتشار رسمی منتشر کرده است، Total War: Three Kingdoms قرار بود در همین سال جاری منتشر شود، اما متاسفانه تا سال 2019 به تعویق افتاد.

تقویم خود را علامت گذاری کنید، جنگ شما برای چین در تاریخ 16 اسفند ۱۳۹۷ آغاز می شود!

در حال حاضر شما می توانید این بازی را در صورت تمایل پیش خرید کنید و هر کسی که در ابتدا بازی را خریداری می کند، بسته الحاقی(DLCـ) Yellow Turban Rebellion را به طور رایگان دریافت می کنید. این بسته به شما سه فرمانده قابل بازی در کمپین ارائه می دهد و همچنین قدرت های این سه قهرمان به ترتیب شامل دانشمند، دکتر و سرباز کهنه کار حرفه ای است. این بسته به شما اجازه می دهد که راهزنان، فدایی ها(zealots) و روستایی ها را در شورش علیه سلسله هان هدایت کنید!

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =

سرویس کاهش پینگ استراتژیک کلاب راه اندازی شد!اطلاعات بیشتر
+