اخبار

RimWorld سرانجام 25 مهر ماه منتشر می شود!

بازی از دسترسی زود هنگام خارج و اولین نسخه آن رسما منتشر می شود.

پس از پنج سال و نیم، سرانجام Ludeon Studios نسخه 1.0 بازی RimWorld  را در 17 اکتبر(25 مهر) منتشر خواهد کرد و بازی را از دسترسی زود هنگام خارج می کند. همچین برنامه ای برای انتشار بازی درست چند سال پیش قرار بود صورت بگیرد که سازنده هر بار انتشار بازی را به تاخیر می انداخت، دلیل آنها به گفته خودشان این بود که “90 درصد از ساخت بازی را به اتمام رسانده اند و تنها 10 درصد دیگر باقی مانده است که 10 درصد آخری به اندازه 90 درصد اول نیاز به زمان دارد
توسعه دهندگان در این مدت آپدیت های چندان بزرگی که تغییرات بسیار داشته باشند منتشر نمی کردند و تنها چند آپدیت برای رفع باگ و ترجمه بازی بود.
با این حال، در جدیدترین پست اعلامیه منتشر شده گفته شده که آنها در حال برنامه ریزی برای یک ویژگی و یا تغییر جدید برای بازی هستند.

و اما بروزرسانی:

” ورژن 1.0 عمدتا مشابه با بتای شماره 19 است، همراه با بسیاری رفع اشکال. تنها ویژگی قابل توجه جدید، یک سیستم محدودیت غذایی جدید است که به شما اجازه می دهد تعیین کنید که چه چیزی هایی را مهاجران و زندانیان مجاز به خوردن آنها هستند. “

RimWorld یک بازی به سبک بقاء یا مدیریت کلنی است که در آینده ای بسیار دور اتفاق می افتد، زمانی که شما بازمانده های سقوط ستارگان بر زمین را در یک کلنی مدیریت می کنید. بتای شماره 19 بازی که در اواخر ماه اوت منتشر شد، تعدادی از تغییرات را شامل پل ها، آبراهه ها، یک تاریخچه پیام و تعداد زیادی از برج های اتوماتیک جدید و قاتل اضافه کرد. همچنین یک دستکش آهنی را در پایان مرحله نجات سفینه فضایی بازی اضافه کرد، این مرحله در اصل یک رویداد بود که برای موفقیت در آن، نیاز به یک دفاع سنگین و یک انبار بزرگ سلاح داشت تا موفق به پیروزی می شدید.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها