تورنومنت “جنگ جهانی دوم به روایت استراتژیک کلاب”

مدتی است در حال تدارک برنامه ای عظیم هستیم. برگزاری یک تورنومنت همه جانبه!
در این پروژه، که بر روی بازی MOW AS 2 انجام می‌شود، یک جهان فرضی ساخته می‌شود، افرادی مشخص می‌شوند و به آنها کشوری در جهان داده می‌شود.(احتمالا 8 کشور. بقیه کشور‌ها توسط ماد‌ها به بازی اضافه می‌شوند.)
این افراد می‌توانند چندین نفر را نیز به عنوان فرمانده، مشاور و غیره برگزینند.
زمان این جهان ساختگی، از سال 1939 تا سال 1945 خواهد بود. این جهان بر پایه واقعیت نخواهد بود و روابط دیپلماتیک حاضر در آن زمان، در این جهان وجود ندارد. هر فرد دارای 4 مرز است.(4 نقشه مختلف در بازی) و اگر کشوری 4 مرز خود را از دست بدهد، آن کشور تصرف شده و یا نابود شده اعلام خواهد شد.
افرادی که در این جهان حضور دارند، می‌توانند با فرماندهان نظامی‌دیگر کشور‌ها و یا رئیس جمهور آنها روابط دیپلماتیک برقرار و انواع تفاهم نامه‌ها و قرارداد‌ها را امضا نمایند.
همچنین اعلان جنگ و اعلان صلح نیز در این جهان وجود خواهد داشت. هر کشوری می‌تواند به تنهایی و یا با متحدان خود به کشور و یا کشور‌هایی اعلان جنگ دهند و طی چهارچوب‌هایی در بازی 2 Men Of War Assualt Squad نبرد‌ها انجام شود و نتایج آن اعلام شود.
پیروز هر جهان، کشوری است که بتواند تمام کشور‌های بازی را نابود کند و یا تا پایان سال 1945، بزرگترین و با افتخارترین کشور در منطقه باشد.
تصویری اولیه از این جهان را در این لینک می‌توانید مشاهده کنید.
برنامه‌های بسیار دقیقی و منظمی‌چیده شده است و در دیگر قسمت‌های فروم، تکمیلی آنها اعلام خواهد شد و شما نیز می‌توانید به یکی از فرماندهان جنگ جهانی دوم تبدیل شوید. پس فرصت را از دست ندهید! همین الان ثبت نام کنید.