PDXconاخبارنمایشگاه

PDXcon 2018: بسته الحاقی جدید بازی Hearts Of Iron IV معرفی شد

Paradox در جریان PDXcon بسته الحاقی جدیدی برای بازی Hearts Of Iron IV معرفی کرد. HOI IV در سال 2016 منتشر شد و از آن زمان تا حالا موفق شده است تا 1 میلیون فروش داشته باشد و نمرات خوبی دریافت کند. پس از محتوای الحاقی Waking The Tiger، حال وقت آن است تا 4امین DLC بازی به نام Man the Guns برای بازی معرفی شود.
در این بسته الحاقی بر روی نبردهای دریایی تمرکز شده است و قرار است تا محتویاتی به نبردهای دریایی اضافه شود. تاریخ انتشاری هنوز برای این محتوای اضافه مشخص نشده است.

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

سلام. خسته نباشید. داداش چرا این نسخه رو برای دانلود نزاشتید؟ بنده برای اجرای مد economic crisis نیاز به نسخه ۱.۸.۱ دارم. اگه می شه این نسخه رو هم بزارید. راستی تو بخش درخواست هم گفتم.

آقا علیرضا آپدیت ۱.۸.۱ رو می گم که نذاشتید نه ۱.۸.۰ اونو دانلود کردم و مد economic crisis اجرا کردم ولی تو بخش کشتی ها هیچ تغییری رخ نمی ده. همه هواپیما ها یا اسلحه و یا تانک ها تغییر می کنند به زمان ۲۰۱۳ ولی کشتی ها و زیر دریایی ها همشون مال سال ۱۹۴۴ هستش. راستی اگه یه ترینر خوب و یا چیت مد هم باشه برای بازی میشه توی سایت بزارید برای دانلود. مرسی.