اخبار

Mount and Blade 2: Bannerlord به شما اجازه می دهد با استفاده از صحبت کردن راه فرار از مشکل یا حتی ورود به آن را پیدا کنید!

این بازی بر خلاف مونت 1 جملات را برای شما با معنی تر می کند و به شما در حل مشکلات ایده می دهد، در مونت واربند نهایت هر مشکلی به جنگ ختم می شد اما بنرلورد اینگونه نخواهد بود، طبق توضیحات سازنده یک هنر ظریف برای متقاعد کردن شخص وجود دارد!

سیستم متقاعد کردن بازی بیشتر مرا یاد بازی Kingdom Come: Deliverance میاندازد، چرا که در همین بازی شما می توانستید با استفاده از جملات مناسب علاوه بر اینکه موفق به متقاعد کردن می شدید چندین ویژگی شخصیتی هم به شما اضافه می شد. مونت 2 هم دقیقا به همین شکل خواهد بود، اگر تیغ و یا رشوه کار را انجام نداد ممکن است با استفاده از برخی کلمات به نتیجه برسید و همچون کینگدام کام ویژگی های مثبت شخصیتی به شما اضافه می شود.

همچنین همانطور که در تصویر می بینید یک نوار وجود دارد که در هنگام استفاده از هر دیالوگ شانس شما کم و زیاد می شود و بازی احتمال شانس شما در استفاده از هر دیالوگ را بررسی می کند، اگر دیالوگ را انتخاب کردید، شانس شما برای متقاعد کردن بیشتر و یا کم تر خواهد شد! به طور کلی سیستم متقاعد کردن بازی دروازه ای برای ورود شما به داد و ستد است، در بازی بسیاری از ارباب ها بر اساس افتخار یا انتقام کاری انجام می دهند، اما اکثرا می خواهند شما را با نوعی قدردانی به جلو ببرند.

این بازی واقعا عالی است اما امیدوارم که این سیستم بازی را برای کاربر سخت و پیچیده نکند. چیزی که همه منتظر آن هستند تاریخ انتشار این بازی است، شاید جالب باشه که بدونید این بازی از سال 2012 در حال توسعه است اما همچنان هیچ خبری از تاریخ انتشار نیست!

 

برچسب ها

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن