اخبار

کارگردان Stellaris در پروژه جدید Paradox تحت عنوان “پروژه مخفی” فعالیت خواهد کرد!

طرفداران امیدوارند که این پروژه جدید Victoria 3 باشد!

بعد از اینکه The Stellaris: Megacorp منتشر شد، روز گذشته Martin Anward کارگردان بازی The Stellaris اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پروژه جدید است. خبر خوب این است که او Stellaris را ترک می کند اما پارادوکس را نه، او گفت: “این حرکت از مدتها پیش برنامه ریزی شده بود و من در Paradox Development Studio همچنان به عنوان مدیر بازی در حال ادامه کار خود هستم در اصل، من فقط به یک پروژه مخفی را ادامه خواهم داد.” در ادامه گفت: “من تا انتهای فصل جاری همچنان بر روی The Stellaris کار می کنم، و من مطمئن هستم که در جریان های دیگر و رویدادهای پارادوکس بیشتر از من دیدن می کنید.”
این کارگردان هیچ اشاره ای مبنی بر اینکه در حال کار برروی چه پروژه ای است نکرده اما طرفداران دو آتیشه پارادوکس امیدوارند که Victoria 3 پروژه جدید این کمپانی باشد!

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن