اخبار

سری جدید Total War با نام Three Kingdoms معرفی شد!

در سال 190 بعد از میلاد، سه امپراطوری، چین را در آشفتگی می بینند که رژیم ستمگر دونگ ژو به سرعت در حال پیشروی است و امپراطوری سلسله هان هم در حال جنگ با خود است، در مواجهه با هرج و مرج، سه قهرمان با تشکیل یک ائتلاف تلاش می کنند تا چین را از نابودی نجات دهند.
سه قهرمان، پیوند برادرای یاد می کنند تا در برار اتفاقات پیشرو از یکدیگر حمایت کنند. فرصت طلبی، جنگ سالارای که در خانواده های بزرگ چین مرسوم است، تشکیل یک ائتلاف ضعیف برای به چالش کشیدن Dong Zhuo فرمانروای ظالم، آیا آنها علیه ستمگر پیروز خواهند شد؟ و یا در جاه طلبی خود و اتحاد رو به زوالشان نابود می شوند؟
اما آتش جنگ تعهدات را تغییر می دهد، تنها یک چیز مشخص است:«آینده چین در دست قهرمانان آن است».
تاریخ انتشار دقیق این بازی همچنان منتشر نشده است اما انتظار می رود در پاییز سال 2018 منتشر شود.

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 18 =

سرویس کاهش پینگ استراتژیک کلاب راه اندازی شد!اطلاعات بیشتر
+