آموزشآموزش دانلود

آموزش دانلود از وبسایت Mega.nz

همانطور که می‌دانید، اپلود سنتر بخش مد به وبسایت Mega انتقال پیدا کرده است. این وبسایت به کاربران اجازه دانلود توسط IDM را نمی‌دهد و از طریق خود وبسایت باید دانلود کنید. با اینکه سرعت دانلود وبسایت بالاست، ولی برای فایل‌های حجیم ممکن است به مشکلاتی برخورد کنید و یا بخواهید دانلود خود را در ساعت شبانه انجام دهید.
آموزش دانلود معمولی از این وبسایت و دانلود فایل‌های حجیم با لینک مستقیم در ادامه مطلب آورده شده است.


آموزش دانلود معمولی

پس از باز کردن لینک دانلود، با صفحه زیر روبرو خواهید شد:
آموزش دانلود از وبسایت Mega.nz1- با کلیک بر روی این گزینه، دانلود توسط خود وبسایت شروع خواهد شد. پس از اتمام این فایل بر روی درایو C شما ذخیره خواهد شد. در مرورگر‌های پیشرفته، پس از کلیک بر روی این گزینه، با این پیغام مواجه خواهید شد:
آموزش دانلود از وبسایت Mega.nzبر روی گزینه Allow بزنید تا دانلود شروع شود.

2- با انتخاب این گزینه، اگر اکانت داشته باشید، فایل بر روی درایو مگای شما ذخیره می‌شود و بعدا می‌توانید آنرا دانلود کنید.
3- هیچ وقت این تیک را نزنید. اگر این تیک فعال باشد، وبسایت به شما پیشنهاد می‌کند تا دانلود منیجر مگا را نصب کنید و سپس دانلود خود را شروع کنید. در مرورگر فایرفاکس به شما اجازه نمی‌دهد تا این تیک را غیرفعال کنید، برای حل این مشکل از آموزش دانلود با IDM که در ادامه آمده است استفاده کنید.


آموزش دانلود با IDM

وارد این سایت شوید.
پس از ورود، کادری در سمت راست صفحه مشاهده می‌کنید. در آن کادر، لینک دانلودی که از Mega قرار داده ایم را بگذارید و سپس Download را کلیک کنید.
آموزش دانلود از وبسایت Mega.nzبعد از کلیک بر روی Download در زیر کادر، با این قسمت مواجه می‌شوید. بر روی لینک بدست آمده کلیک کنید.
آموزش دانلود از وبسایت Mega.nzپس از کلیک، به این صفحه هدایت می‌شوید:
آموزش دانلود از وبسایت Mega.nzبر روی I’m Not A Robot بزنید تا تیک را مشاهده کنید، حال صبر کنید تا صفحه زیر نمایان شود:
آموزش دانلود از وبسایت Mega.nzبعد از اتمام ثانیه شمار، بر روی Get Link بزنید. (ممکن است 3 تا 4 پاپ آپ تبلیغاتی باز شود، تا وقتی که دانلود از طریق IDM شروع نشده است بر روی این دکمه کلیک کنید.) تمام است! دانلود شما از طریق IDM شروع شد.
در صورت مشاهده مشکل و درخواست راهنمایی، از طریق قسمت نظرات و یا فروم اقدام کنید.

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
5 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

سلام من یه فایل ۷۰۰ مگی از همین لینک mega گرفتم ولی الان تو حافظه داخلی پیداش نمی کنم ولی حجم اشغال کرده.الان باید چیکار کنم؟

نوشتین وارد این سایت شوید ولی معلوم نیس کدوم سایت : |
این سایت دقیقا کجاست؟؟

من با موبایل یک فایل حدود ۱۸۰ مگ از این سرور دانلود کردم اما دو برابر از حافظه رو اشغال کرده و نمی تونم این حجم اضافه رو پیدا و پاک کنم. چیکار کنم؟

باید حافضه پنهان موبایلت پاک کنی از اون برنامه که دانلود کردی