اخبار

در Civilization 6: Rise and Fall رابرت بروس اسکاتلند، به بازی اضافه خواهد شد.

ارتش شجاع اسکاتلند که یار رابرت بروس در جنگ ها هستند و ارتش عظیم تارتان ها، همه و همه با انتشار بسته الحاقی Rise and Fall قابل بازی خواهند بود.
انبوهی از سربازان شکارچی که واحد های مخصوص خود را دارند و با تمامی واحد های موجود در بازی متفاوت هستند، آنها از امتیاز بالایی در جنگ بر روی تپه ها و زمین های جنگلی دارا هستند. علاوه بر این، رهبر قدرتمند اسکاتلند که نام او  ‘Bannockburn’ است به بازی اضافه شده است. نام او یادآور یکی از بزرگترین نبرد های او است که به نبر آزادی در اسکاتلند مشهور است، در بازی این رهبر طلا و فرهنگ به تمدن شما اضافه می کند.
شهروندان اسکاتلندی دارای توانایی منحصر به فرد هستند که به “روشنگری اسکاتلندی” معروف است. به این ترتیب که شهرهای شاد شروع به گسترش علم و تولیدات می کنند، به طوری که در هر شهر شما یک دانشمند و یک مهندس وجود خواهد داشت.
این بسته الحاقی در تاریخ 19 بهمن 1396 منتشر می شود.

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =

سرویس کاهش پینگ استراتژیک کلاب راه اندازی شد!اطلاعات بیشتر
+