مد بازی Total War: Shogun 2معرفی و دانلود مد

دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2

معرفی مد

مد DarthMod بر روی بهبود هوش مصنوعی و گیم پلی بازی تمرکز دارد. این مد ویژگی‌های بازی را تغییر می‌دهد و بازی را واقع گرایانه می‌کند. این مد با تمامی‌ورژن‌های بازی، DLC‌ها و آپدیت‌ها هماهنگ است. این مد همراه با لانچر نصب می‌شود و شما می‌توانید گزینه‌های زیادی را در این فعال یا غیرفعال کنید. همچنین هروقت که خواستید، می‌توانید مد را غیرفعال کنید. لانچر مد تمام این گزینه‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.
در مد DarthMod شما از تماشای نبردها لذت خواهید برد. زیرا این مد نبردها را واقعی کرده است، خیلی واقعی! مد همچنین نیروهایی را به بازی اضافه می‌کند.

زمانی که 2 ارتش با یکدیگر درگیر می‌شوند، از تماشای تغییر استراتژی و جهت نبرد، خشونت، خونریزی جنگ و نبردهای قهرمانانه 1v1 لذت ببرید. مد نبردهای بازی را مانند واقعیت می‌کند.
دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2تیر کمان‌ها واقع گرایانه تر شده است و دقت آنها به مهارت تیرانداز بستگی دارد.
دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2مد سیج و قلعه سخت تر از گذشته شده است. به این دلیل که نبرد‌های تن به تن پیچیده تر و روحیه افراد تاثیر بیشتری در نبردها دارد.
دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2حتی نبرد‌های دریایی نیز بسیار بهبود یافته اند و تماشای آنها لذت بخش است. سرگرم کننده تر برای بازی و سخت تر برای پلیرهای حرفه ای.
دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2پشتیبانی از 2 محتوای اضافه و آپدیت‌های بازی. بدون کم شدن کیفیت نبرد و علاوه بر آن، افزایش کیفیت. این مد حتی کیفیت حالت FPS (که در DLC اضافه شده بود) را افزایش می‌دهد.
دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2در جنگ‌های داخلی ژاپن، شکست خورده نباشید!
دانلود مد DarthMod برای بازی Total War: Shogun 2


تصاویر مد


دانلود مد

دانلود با لینک مستقیم
بازی را ندارید؟ همین الان دانلود کنید!
به مشکلی در نصب برخوردید؟ در انجمن راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن مد: 5.0
ورژن مورد نیاز بازی برای مد: سازگار با تمامی‌ورژن‌ها
حجم: 130Mb


آموزش نصب مد

مد دارای اینستالر و لانچر است. می‌توانید به راحتی با Installer مد را نصب کنید.

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

مود را باید کجا نصب کنم

سلام موقه نصب ارر میده error 11 fd نسخه من گلد ادیشن هستش