ManagementRTSSimulationدانلود بازی

دانلود بازی Naheulbeuk’s Dungeon Master

ورژن v1.2.213 فشرده شده FitGirl

درباره بازی

نام بازی: Naheulbeuk’s Dungeon Master

سبک بازی: Simulation, Strategy

تاریخ انتشار بازی: 15Nov, 2023

سازنده: Artefacts Studio

ناشر: Dear Villagers

نمره متا: 0 | استیم: 60


معرفی بازی Naheulbeuk’s Dungeon Master

به دنیای پر هرج و مرج و طنز Naheulbeuks Dungeon Master خوش آمدید، جایی که شما به عنوان Reivax نقش مهماندار سیاه‌چال Naheulbeuk را بر عهده می‌گیرید. در این جهان فانتزی قهرمانانه طنز، وظیفه شما ساختن، مدیریت و دفاع از برج در حال فرو ریختن است، همه اینها در حالی که به برطرف کردن نیازهای جادوگر شیطانی Zangdar نیز می‌پردازید. از یک مکان متزلزل تا یک هزارتوی خطرناک، سفر شما شامل صعود به روزهای شکوه و ساختن سیاه چال رؤیاهای شما می‌شود. در این بازی، هر اتاق را با وسایل و اثاثیه زیادی تزیین کنید تا مشتریان و کارمندان مختلف را جذب کرده و سیاه چالی افسانه‌ای خلق کنید.

در بازی Naheulbeuks Dungeon Master، همان‌طور که سیاه چال شما رشد کرده و شهرت پیدا می‌کند، با ساختن تله‌ها و سلاح‌های خطرناک برای شکست دادن مهاجمان و مهروموم کردن سرنوشت آنها، لایه‌ای از استراتژی را نیز در بازی تجربه می‌کنید. شما همچنین میتوانید گران‌بهاترین گنجینه‌های خود را به نمایش بگذارید و از ارزش بالای آنها در مقابل همسایگان حسود محافظت کنید. شهرت خود را به ارتفاعات جدیدی برسانید و به فریبنده‌ترین سیاه چال جهان تبدیل شوید. هیولاهای متنوع و غیرمعمول را استخدام کنید که هر کدام دارای مزایا و مهارت‌های منحصربه‌فردی برای رسیدگی به سیاه چال شما خواهند بود.

اعتصابات و اعمال نافرمانی کارمندان خود را هر طور که صلاح می‌دانید مدیریت کنید. از هیولاهای خود برای غارت و حمله به سیاه‌چال‌های همسایه استفاده کنید و رقابت را از بین ببرید. مزدوران و نگهبانان را برای تهاجم به سرتاسر سرزمین بفرستید، ولی مراقب باشید که جناح‌های مختلف را ناامید نکنید و با اقدامات تلافی‌جویانه مواجه نشوید. بازی Naheulbeuk’s Dungeon Master ترکیبی از برج سازی، مدیریت منابع و گیم پلی استراتژیک را در یک محیط فانتزی طنز ارائه می‌دهد. چالش‌های مدیریت هیولاهای عجیب و غریب، دفاع در برابر ماجراجویان و درگیر شدن در استراتژی‌های تهاجمی این اثر را متفاوت ساخته است.


 تصاویر بازی


دانلود بازی Naheulbeuk’s Dungeon Master

دانلود بازی

دانلود بازی Naheulbeuk’s Dungeon Master

 

آپدیت ها

آپدیتی منتشر نشده است

ترینر
پرسش و پاسخ

به مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن بازی ورژن v1.2.213

فشرده شده FitGirl

حجم 2.7 گیگابایت

سیستم مورد نیاز

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7
  • Processor: CPU i7-4790K
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: GTX Nvidia 960
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 5 GB available space
RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • Processor: CPU i7-7700K
  • Graphics: GPU Nvidia 1060
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها