فروشگاه

Storefix - بازی Battlefield 4

به فروشگاه استراتژیک کلاب خوش آمدید!

فروشگاه استیم استراتژیک کلاب تمام محصولات استیم را به فروش می رساند. در این صفحه قیمت چندین محصول محدود را مشاهده می کنید، در صورتی که محصولی که می خواهید در لیست سایت نبود با ما از طریق تلگرام در تماس باشید.

دوستان دلیل افزایش قیمت محصولات به دلیل قوانین جدید استیم برای ریجن آرژانتین می‌باشد. طبق این قانون جدید، ولت‌های گلوبال دیگر بر روی اکانت‌های آرژانتین کار نمی‌کند و باید ولت‌های مخصوص خود ریجن آرژانتین تهیه شود. همین قانون کافی بود که باعث گرون و کمیاب شدن ولت‌های آرژانتین شود. در حال حاضر تخفیفات تموم شده و امیدواریم که قیمت ولت‌ها هم به همین منظور کمتر شود.

خوب ممکن است که سوال کنید که چرا ما توصیه به خرید در ریجن آرژانتین می‌کنیم؟ این ریجن هنوز هم بهترین ریجن برای خرید بازی ارزان قیمت می‌باشد، تمام بازی‌های فروشگاه با ولت خریداری می‌شوند و طبق این قانون جدید اگر بازی 110 ARS باشد ما اکانت شما را 200 ARS شارژ می‌کنیم (چرا که تنها ولت‌های 100، 200،300،500 و 1000 ARS برای خرید وجود دارد) که شما نه تنها بازی را خریداری می‌کنید بلکه 90 ARS هم در اکانت شما باقی می‌ماند، ما در واقع هزینه این 200 ARS را از شما دریافت کرده‌ایم.

همچینن راه بسیار ارزان دیگر برای خرید بازی در آرژانتین خرید کلید است که اگر شرایط زیر را داشته باشید می‌توانید کلید خریداری کنید، هر کلید قیمتی حدود 45 هزارتومن دارد و 180 تا 200 ARS اکانت شما را شارژ می‌کند. اگر شرایط زیر را داشته باشید می‌توانید از این راه بازی خریداری کنید:

  • فعال بودن تایید دومرحله ای یا استیم گارد اکانت استیم بر روی موبایل برای حداقل 15 روز (روی موبایل،نه ایمیل.)
  • باز بودن ادفرند یا همان بدون محدودیت بودن اکانت (برای باز شدن باید حداقل 5 دلار داخل اکانت استیم والت فعال شده باشد.)
  • حداقل بین 7 روز تا یک سال یک بار والت اکانت استیم شارژ شده باشد.

برای خرید کلید و گرفتن قیمت بروز بازی (قیمت‌های نوشته شده در فروشگاه تا مدت‌ها آپدیت نمی‌شوند) در تلگرام پیام دهید. آی دی بنده: @AlirezaSheikhh

سوالات متداول

آیا اکانت من بدون محدودیت است؟

برای خرید محصولات استیم، می‌توان از یکی از دو روش زیر اقدام کرد:

  • خرید مستقیم: این روش مناسب اکانت‌های تازه ساخته شده یا محدود است، در صورت خرید بازی بالای 5$ علاوه بر فعال شدن Add Friend اکانت شما، در صورت فعال بودن استیم گارد موبایل; Trade و Market اکانت شما نیز بعد از تاریخ اعلام شده از طرف استیم فعال می‌شود. در برخی از محصولات علاوه بر خرید بازی، مقدار 0.01$ تا 1$ نیز داخل اکانت شما باقی می‌ماند.

 

  • خرید برای اکانت بدون محدودیت: در این روش اکثر محصولات قیمت کمتری نبست به روش‌های دیگر دارند. حتما از فعال بودن تایید دو مرحله‌ای استیم یا استیم گارد اکانت بر روی موبایل به مدت 15 تا 30 روز مطمئن باشید. اکانت شما باید دارای قابلیت Add Friend باشد که برای اینکار باید از قبل اکانت خود را 5$ شارژ کرده باشید و در بازه زمانی 1 سال حداقل یکبار اکانت خود را از طریق استیم والت شارژ کرده باشید. علاوه بر باز بودن مارکت اکانت استیم، ترید اکانت شما نیز نباید هیچ محدودیتی داشته باشد.

بعد از واریز مبلغ در سایت، آیا خرید در خود سایت انجام می‌شود؟

بله در خود سایت انجام می‌شود اما دقت کنید که بعد از ثبت سفارش گارد اکانت استیم خود را غیر‌فعال کنید.

آی‌دی تلگرام جهت پشتیبانی: @Alirezasheikhh

بازی‌ها در چه ریجنی فعال می‌شوند؟

قیمت‌های سایت و کانال تلگرام همه بر اساس ریجن آرژانتین هستند و بازی‌ها روی اکانت‌های ریجن آرژانتین فعال می‌شوند، برای اینکه بفهمید ریجن آرژانتین هستید باید واحد پولی اکانت شما ARS باشد. اکانت‌های تازه تاسیس ایران هستند که ما خودمان در اولین خرید اکانت‌ آنان را به آرژانتین تبدیل می‌کنیم. (در بخش Account details ریجن و واجد پولی شما ذکر شده است)

دلیل انتخاب آرژانتین این است که بازی‌ها در این ریجن بسیار ارزان قیمت‌تر از بقیه ریجن‌ها هستند.

ما بازی‌ها را بر روی ریجن‌های دیگر هم فعال می‌کنیم اما برای اینکار شما باید در تلگرام پیام داده تا در آنجا بازی در ریجن درخواستی شما فعال شود.

آی‌دی تلگرام: @Alirezasheikhh

آیا بازی‌های غیر استراتژیک هم می‌فروشید؟

بله، اگر بازی مورد نظر شما در سایت لیست نشده می‌توانید در تلگرام پیام داده و بازی مورد نظر خود را خریداری کنید.

آی‌دی تلگرام: @Alirezasheikhh

آیا خرید به صورت گیفت هم انجام می‌دهید؟

این نوع خرید باید به درخواست مشتری باشد.

این یک روش بسیار ساده است و همه بازی‌ها در آن قیمت کمتری دارند، اما بدلیل سیاست‌های جدید استیم، ممکن است در طول خرید با مشکلاتی مواجه شویم که مجبور به تغییر نوع فعال سازی شویم. این روش به این شکل است که محصول برای شما گیفت می‌شود و به صورت کاملا قانونی و اورجینال داخل اکانت شما فعال می‌شود، اما متاسفانه هیچ‌کدام از محدودیت‌های اکانت تازه ساخت شما رفع نمی‌شوند.

آیا والت استیم برای فروش دارید؟

بله، والت‌ها برای ریجن آرژانتین هستند و برای خرید می‌توانید در تلگرام پیام دهید. در حال حاضر قابلیت خرید مستقیم و بدون استفاده از تلگرام را در سایت را فعال نکرده‌ایم و باید حتما در تلگرام پیام دهید.

آی‌دی تلگرام: @Alirezasheikhh

نمادهای اعتماد

بازی‌های در تخفیف

همه بازی‌ها

Showing 1–9 of 28 results