PC Gaming Showنمایشگاه

Pc Gaming 2018: بازی Rapture Rejects معرفی شد + تریلر

بله، باورش سخت بود که روزی بازی بتل رویالی بر اساس کمیک بوک های سری Cyanide و Happiness ببینیم. ولی به هرحال ما PC گیمر هستیم! این مسائل برای ما عادی است. داستان بازی Rapture Rejects نیز در نوع خود جالب است. افراد پیرامون شما شروع به حرکت به سمت بهشت می کنند ولی شما یکی از افرادی هستید که بر روی زمین مانده اید. هرچند این موضوع نیز با تمسخر گفته شد، شما که اهل دعا بودید بر روی زمین ماندید و دوست الکلی شما به بهشت رفت. در اصل، بهشت در بازی برعکس است! شما باید کار بد انجام دهید. پس چه زمانی بهتر از اینکه دیگران را بکشید؟ مهارت خود را نشان دهید تا به سوی دروازه ها برده شوید و زندگی جاودان را تجربه کنید!
مانند دیگر بازی های بتل رویال، شما باید به پیدا کردن سلاح مشغول شوید و رقیبان خود را از بین ببرید. هرچند سبک متفاوت بازی Rapture Rejects جذابیت زیادی به آن بخشیده است.
Cyanide & Happiness مشارکت کنندگان بازی می گویند:”Rapture Rejects یک بازی در سبک بتل رویال است که قصد ندارد از سلاح های خسته کننده نظامی استفاده کند. ما زره و سلاح های دیوانه وار جدیدی به همراه انیمیشن های خشونت آمیز به شما ارائه می کنیم؛ و البته، شیطان هم در بازی حضور دارد!”
تریلر این بازی را از دست ندهید (کیفیت 720):

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها