RTSدانلود بازی

دانلود بازی Company of Heroes Complete Edition

نسخه Complete به همراه تمامی دی ال سی و آپدیت ها

درباره بازی

نام بازی: Company of Heroes Complete Edition
سبک بازی: Strategy
تاریخ انتشار بازی:  11Sep, 2009
سازنده: Relic Entertainment
ناشر: SEGA
نمره متا: 93 | استیم: 9


معرفی بازی

نسخه Complete Edition به همراه تمام دی ال سی ها یعنی Opposing Fronts و Tales of Valor است!

یک تجربه جدید از جنگ جهانی که میلیون ها انسان در آن کشته شدند، داستانی واقعی از قهرمانانی که زندگی خود در مناطق جنگی بار ها و بار ها از دست دادند، متفقین با حمله به نورماندی تحت نام عملیاتی به نام D-DAY علیه آلمان قیام کردند و این نبرد شروع نبرد های بزرگ یکی پس از دیگری به تصویر کشده شده، کنترل رهبری یک گروه و هدایت آنها در نبرد های جنگ این بازی را جذاب تر کرده است!

داستان بازی

بدون شک ماموریت اول بخش داستانی Company of Heroes، یکی از بهترین بخش‌های این بازی هم به‌حساب می‌آید و در کنار فیلمی چون نجات سرباز رایان و بازی‌هایی مثل Call of Duty و Medal of Honor، یکی از بهترین تصویر‌های ارائه‌شده از نبرد D-Day است. مرحله با یک میان‌پرده سینمایی شروع می‌شود که نزدیک شدن قایق‌ها به سلاح و کشته شدن سرباز‌ها در اثر شلیک مسلسل‌های آلمانی را نشان می‌دهد. کارگردانی این صحنه واقعا عالی است و از همان ابتدا، این خبر را می‌دهد که قرار است با یک تجربه استراتژی متفاوت و حماسی روبه‌رو شویم.

پس از این میان‌پرده سینمایی، نوبت به بازیکن می‌رسد تا با انتخاب و هدایت درست، ۲۵ سرباز را از ساحل به نزدیکی سنگر‌های دشمن برساند تا بتوانند راهی برای از کار انداختن مسلسل‌های ثابت آلمانی‌ها پیدا و پیشروی را برای سایر نیرو‌ها راحت‌تر کنند. مرحله اول بازی، چند هدف مختلف را دنبال می‌کند؛ اول آموزش دادن برخی مکانیک‌های ساده بازی مثل انتخاب نیرو‌ها یا حتی حرکت دادن دوربین، دوم معرفی برخی از شخصیت‌های مهم در بخش داستانی بازی مثل کاپیتان مک‌کی و سرهنگ کونتی و در نهایت هم پی‌ریزی داستانی که مراحل بعدی هم به‌نوعی با آن مرتبط هستند. 

گیم‌پلی بازی

Company of Heroes از حیث گیم‌پلی هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. جدا از مراحل داستانی بازی که هرکدام سناریوی خاصی دارند، در حالت کلی روند Company of Heroes به کار‌هایی مثل جمع‌آوری منابع، تربیت نیرو و حمله به دشمن می‌شود. اما همین ویژگی‌های آشنا هم به شکلی متفاوت در این بازی صورت می‌گیرند. برای مثال، جمع‌آوری منابع از طریق تصرف یک سری بخش‌های مشخص روی نقشه صورت می‌گیرد و هرچه بتوانید تعداد بیش‌تری از این نقاط را در تصرف خود داشته باشید، منابع بیش‌تری هم گیرتان می‌آید.

این سیستم باعث شده تا بازیکنان به جای متمرکز شدن در یک نقطه، مجبور باشند مدام نیرو‌هایشان را در نقشه حرکت دهند تا نقاط بیش‌تری را تصرف کنند و همین امر هم باعث می‌شود تا به جای مشاهده وضعیتی ایستا در بازی، مدام طرفین در حال نبرد با یکدیگر برای تصرف نقاط باشند. در بقیه بخش‌ها هم مکانیک‌های جالبی توسط رلیک در بازی استفاده شده بود که Company of Heroes را به اثری متفاوت و با ایده‌های نو تبدیل می‌کرد؛ مثلا بازیکنان قابلیت این را دارند تا یک سری مراکز درمانی بسازند و در صورتی که تعداد مشخصی از نیرو‌های آسیب‌دیده به این مراکز منتقل شوند، قادر خواهید بود یک اسکواد کامل و سرحال را تحویل بگیرید. یا فرضا بازیکنان می‌توانند بنا‌های بلااستفاده روی نقشه را تصرف کنند و این امر مزیت‌های دفاعی زیادی برای نیرو‌های مستقر در این بنا‌ها دارد و راحت‌تر می‌توانند نیرو‌های دشمن را از بین ببرند؛ البته باید این را هم در نظر داشته باشید که تخریب شدن این بنا به هر دلیلی نتیجه خوبی برای نیرو‌های شما نخواهد داشت!


تصاویر بازی


دانلود بازی Company of Heroes Complete Edition

دانلود بازی

دانلود بازی Company of Heroes Complete Edition

پارت 1 | پارت 2 | پارت 3 | پارت 4 | پارت 5 | پارت 6 | پارت 7

 

آپدیت ها

آپدیتی منتشر نشده!
ترینر دانلود ترینر Company of Heroes Complete Edition

 

پرسش و پاسخ

به مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن بازی آخرین نسخه منتشر شده + کرک PROPHET
حجم 12.6 گیگابایت
پسورد فایل strategicclub.ir

سیستم مورد نیاز

:Minimum

   • OS: Windows® XP or Vista
   • Processor: 2.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent
   • Memory: 512 MB RAM
   • Graphics: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent and latest manufacturer drivers
   • Hard Drive: 9 GB of uncompressed free hard drive space (We recommend having 1 gigabyte of free space after installation)
   • Sound: DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card

:Recommended

  • OS: Windows® XP or Vista
  • Processor: 3.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6800 series or better
 
5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

52 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها