RTSدانلود بازی

دانلود بازی Rise and Fall: Civilizations at War

قابل اجرا روی Windows 10

درباره بازی

نام بازی: Rise and Fall: Civilizations at War
سبک بازی: Real-time strategy
تاریخ انتشار بازی: June 12, 2006
سازنده: Stainless Steel Studios
ناشر: Midway
نمره متا: 64 | استیم: –


معرفی بازی Rise and Fall: Civilizations at War

این نسخه کاملا تست و بر روی ویندوز 10 بدون هیچ مشکلی اجرا شده است.

بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا کنترل یکی از قهرمانان را در دست گرفته و امپراطوری عظیم خود را تاسیس کرده و ارتش خود را آماده نبرد کند.

دوره تاریخی بازی

ظهور و سقوط در هزاره اول پیش از میلاد روایت می شود و ویژگی های چهار تمدن ایران ، یونان ، مصر و روم را به تصویر می کشد. دو کمپین در بازی وجود دارد : فتوحات اسکندر کبیر و داستان اتفاقات مصر با کلئوپاترا. شرکت سازنده این بازی، پایان کار شرکت خود اعلام کردند و  تمام بازی های خود را از جمله این بازی را رها کردند. ریک گودمن , موسس استودیو و خالق بازی ظهور و سقوط اعلام کرد بودجه بازی به پایان رسیده و مجبور هستند کار را متوقف کنند ولی پس از مدتی دوباره کار را از سر گرفتند و توانستند در انگلستان برنده 2 جایزه شده و موفقیت تجاری خوبی را کسب کنند.

گیم پلی

گیم پلی بازی خاص و فوق العاده است. هدف بازی، شکست حریفان و به غنیمت گرفتن تسلیحات و قرارگاه ها است البته برای رسیدن به چنین جایگاهی نیاز به یک ارتش قدرتمند است که بازی این اجازه را به شما می دهد تا ارتش خود را آموزش داده و آنها را برای نابودی دشمن آماده کنید .

پیاده نظام، سواره نظام و بعضی از واحدهای خاص به طور خودکار گروه خود را به تشکیل می دهند و می توان از آنها در حمله و دفاع استفاده کرد. حمله و توانایی دفاع در برابر دشمن در هر تمدن با دیگری متفاوت است. از سه منبع چوب، طلا و سنگ نیز می توان در ساختن ساختمان، واحد قطار و ارتقاء استفاده کرد. در کنار تمام این ویژگی ها، گرافیک بازی هم قابل قبول بوده و می تواند طرفدارن سری بازی های استراتژیک را راضی نگهدارد.

بازی دارای بیش از 80 واحد نظامی منحصر به فرد و همچنین هشت قهرمان با ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد که در طول بازی قادر به انتخاب یکی از آنها هستید. زمین و دریا در دسترس هستند و این اجازه به شما داده می شود تا استراژی های خود را از جمله جنگ های آبی خاکی در میدان نبرد پیاده کنید. واحدهای نظامی در ظهور و سقوط با عنوان پیاده نظام، سواره نظام، نیروهای ویژه، محاصره کننده و یا نیروی دریایی دسته بندی می شوند.


تصاویر بازی


دانلود بازی Rise and Fall: Civilizations at War

دانلود بازی

دانلود Rise and Fall: Civilizations at War

پارت 1 | پارت 2 

پرسش و پاسخبه مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن بازیآخرین نسخه منتشر شده  به همراه محتویات اضافه
حجم2.58Gig

سیستم مورد نیاز

   • OS : Windows 2000/XP
    Processor : 1.5 GHz
    RAM : 256MB
    Video Memory : 64MB
    Hard Drive Space : 3GB
    DirectX Version : 9.0
4.2 6 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

41 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها