RTSدانلود بازی

دانلود بازی O A.D

ورژن جدید V0.0.24 تحت نام Xšayāršā منتشر شد

دانلود بازی O A.D درباره بازی

سبک بازی: Real-Time Strategy
تاریخ انتشار بازی: July 26 2017
سازنده: Wildfire Games
ناشر: Wildfire Games
نمره متا: – | استیم: –


معرفی بازی

ورژن جدید V0.0.24 بازی صفر میلادی (0 .A.D) تحت نام Xšayāršā که در زبان فارسی قدیم  است و به زبان امروزی به معنای خشایار شاه است که یکی از پادشاهان امپراتوری هخامنشیان است و از آن به عنوان Xerxes the Great یاد می‌کنند. این ورژن دارای کلی تغییرات بزرگ و بهینه سازی است که واقعا در این پست جا نمی‌شود تمام آن را ترجمه و قرار دهم اما سایت خود سازنده را جهت تغییرات قرار می‌دهم. جهت نمایش کلیک کنید.

بازی O.A.D توسط شرکت Wildfire Gamers ساخته شده و درحال توسعه است، شاید در ابتدا شما را یاد بازی خاطره انگیز Age of empire بیندازد اما در ادامه، تفاوت‌های این بازی با Age of empire مشخص می‌شود.
همانند دیگر بازی‌ها شما باید به چوب بری، تولید غذا و کار در معادن مشغول باشید و با جمع آوری منابع به پیشرفت روز افزون خود ادامه دهید. یکی از نکات مثبت این بازی این است که سربازان هم می‌توانند به کار مشغول شوند و ساختمان‌های نظامی‌تنها توسط سربازان شما ساخته می‌شود و زمانی که در صلح هستید، می‌توانید آن‌ها را مشغول به چوب بری یا تولید غذا کنید. یکی دیگر از نکات مثبت بازی نبود محدودیت تولید سرباز و مردم است. در اصل دست شما برای ساخت ارتشی عظیم باز است. در این بازی معماری‌های هر تمدن، شما را به خودش جلب می‌کند و سازندگان بر روی این بخش توجه بسیاری داشته اند. بازی دارای فکشن‌هایی همچون روم‌ها، ایرانیان، اسپارتان، بریتیون‌ها و… است. گرافیک بازی با توجه به اینکه همچنان در حال توسعه و تکمیل نشده است، قابل قبول است، با اینکه نیازمند پیشرفت است. این بازی را با حجم کم دانلود کنید و لذت ببرید، همچنین به راحتی می‌توانید با دوستانتان به تجربه این بازی به صورت چند نفره بپردازید.


تصاویر بازی

Slider

بخش دانلود

دانلود بازیدانلود بازی O A.D
پرسش و پاسخبه مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن بازیآخرین نسخه منتشر شده ( V0.0.24 Xšayāršā )
حجم846 مگابایت

سیستم مورد نیاز

Version: 7, 8, 8.1, 10
Processor: 3 GHz Intel or x86 compatible
Memory: At least 2 GB
Graphics Card: Any supporting OpenGL 1.3 with 3D hardware accelerated drivers and at least 128 MB memory, e.g., Radeon 9000, GeForce 3, or similar
Screen resolution: 1024×768 or above

برچسب ها
باخبرم کن
باخبر شدن از
48 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه ها

سلام بازیو نصب میکنم ارور
the problem cant start because api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll is missing from your computer میاد
میشع توضیح بدید واسع چیع

سلام این اسکرین شات های باکیفیت که از بازی هست مال ورژن آلفا ۲۴ است یا نه چون قرار آلفا ۲۵ هم بیاد و اینکه سیستم مورد نیاز رو که نوشتید بروز کنین سیستمش فرق داره

سلام هنوز امکان آنلاین بازی کردنش هست؟

آپدیت جدید داره لطفا قرار بدید

میشه انلاین بازی کرد

زبانش فارسی

سلام ببخشید چطور این بازی رو دونفره کنیم

ببخشید این بازى روی ویندوز ٧ میاد

ببخشید این بازی بخش آفلاین هم داره لطفا بگید

عالی بود بدون هیچ مشکلی بازی اجرا شد