Simulationدانلود بازی

دانلود بازی Endzone – A World Apart

ورژن v1.0.7747 فشرده شده FitGirl

درباره بازی

نام بازی: Endzone – A World Apart
سبک بازی: Simulation
تاریخ انتشار بازی: 20Mar, 2020
سازنده: Gentlymad Studios
ناشر: Assemble Entertainment
نمره متا: نمره متا: | استیم: 7


معرفی بازی Endzone – A World Apart

سال 2021، گروهی از تروریست ها نیروگاه های هسته ای را در سرتاسر جهان منفجر کردند و جهان را به آشوب فرو بردند. فقط تعداد کمی از افراد توانستند به زیرزمینی بنام “Endzones” فرار کنند. 150 سال بعد، بشریت به سطح خود برمی گردد. تحت فرمان شما! در یک محیط بسیار خصمانه پر از رادیواکتیو، باران آلوده و تغییرات شدید آب و هوا، باید ارزش خود را به عنوان یک رهبر اثبات کنید.

زندگی در این دنیای آخرالزمانی چگونه است؟

بسیاری از منابعی که در بازی Endzone – A World Apart مشاهده می‌کنیم، کمک خواهند کرد. که شما دوباره تمدن بشری را با اقتصاد خاص خود راه اندازی کرده. و یک روند کارآمد در خیابان‌ها برپا کنید. فراموش نکنید. که محیط‌ ها شبیه‌سازی شده است و حالت باوپذیری بیشتری به شما خواهد داد. زمین‌ها آلوده هستند و چالش‌های زیادی را پیش روی شما قرار می‌دهند. با باران‌های سمی روبرو خواهید بود. و کشاورزی در چنین زمین‌ هایی تقریبا غیرممکن است. باید سرنوشت مردم را تغییر داده و تلاش کنید. که مکان‌های فراموش شده تبدیل به جایی برای بلند شدن دوباره‌ی انسان شود.

باران‌های آلوده و رادیواکتیو

شما در این بازی فرمانده میدان خواهید بود. و باید محیط بسیار خصمانه‌ای از رادیواکتیو که به باران‌های آلوده نیز گرفتار شده است. را به محیطی پاکیزه تبدیل کرده و به‌عنوان یک رهبر خودتان را اثبات کنید. وظیفه‌ی شما ایستادگی در برابر گروه‌هایی است. که قصد شورش دارند و از تمدن بشر محافظت نمی‌کنند. تغییرات آب و هوایی شدیدتر شده است و شما باید بتوانید. در برابر همه‌ی این موانع ایستادگی لازم را داشته باشید. بیش از ۵۰ سال است که ساختمان‌ها شروع به ساخته شدن کرده‌اند. و زمین‌های خصمانه‌ را به شهرک‌های کوچکی برای زندگی کردن تبدیل می‌کنند. این روند کمی کند است و شما باید از مردان و زنان بیشتری برای کمک استفاده کنید.


تصاویر بازی


دانلود بازی Endzone – A World Apart

دانلود بازی

دانلود بازی Endzone – A World Apart

حجم 2 گیگابایت
پرسش و پاسخ به مشکلی در نصب برخوردید؟ در کانال تلگرام وب سایت راه حل خود را خواهید یافت!
ورژن بازی v1.0.7747

سیستم مورد نیاز

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 64-Bit
  • Processor: I5-2500K, 4-Cores @3.30 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 760
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 6 GB available space
3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
باخبرم کن
باخبر شدن از

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها