WarGameدانلود بازی موبایل

دانلود بازی موبایل Glory of Generals2: ACE

ورژن 1.3.0 مناسب برای اندروید 4.0 به بالا

درباره بازی

نام بازی: Glory of Generals2: ACE
سبک بازی: WarGame
تاریخ آخرین آپدیت: May 20, 2021
سازنده: EasyTech
اندروید مورد نیاز: 4.0 به بالا
قیمت در گوگل پلی: –
نمره متا: Google Play: – | AppStore: 4.1


معرفی بازی

فرمانده، آیا آمادگی هدایت ارتش را دارید؟ جنگی جدید شروع شده و اگر کمی‌دیر عمل کنید بی شک بازنده میدان خواهید بود. استراتژی خود را با توجه به چینش دشمنان در میدان جنگ انتخاب کنید. این بازی Glory of Generals2: ACE است که می‌تواند با گیم پلی استراتژیک و جذاب خود کاربران را برای ساعت‌ها و یا حتی روزهای متوالی سرگرم کند.

فرماندهی بیش از 70 نوع از پیشرفته ترین ارتش‌های موجود که شامل نیروی دریایی و واحدهای هوایی هستند را به دست گیرید. هر واحد نظامی‌ویژگی خاصی دارد. از آنها عاقلانه استفاده کنید و در این صورت شکست ناپذیر خواهید بود. اصلاح و ارتقاء نیروهای خود را با اجزاء اصلی در اولین فرصت انجام دهید تا قدرت بیشتری را در دسترس داشته باشید. هر ژنرال دارای مهارت‌های منحصر به فردی است. با توجه به شرایط جنگ، از آنها استفاده کامل کنید. همه چیز آماده شده تا شما به رهبری بزرگ تبدیل شوید.

این بازی سرگرم کننده استراتژی را استودیوی بازی سازی EasyTech برای سیستم عامل اندروید طراحی و در بهترین مارکت‌ها از جمله گوگل پلی منتشر کرده است. امتیازی که منتقدان به این بازی داده اند 4.2 از 5.0 نمره بوده و تاکنون بیش از 100 &