اخبار

Jagged Alliance: Rage تا آذر ماه به تعویق افتاد!


قرار بود که این بازی در تاریخ ۲۷ سپتامبر یعنی ۵ ام مهر ماه منتشر شود. Jagged Alliance: Rage، آخرین نسخه احیا شده از Jagged Alliance که به سبک turn-based tactical است و بعد از این نسخه ما شاهد نسخه ی دیگری از Jagged Alliance نخواهیم بود!
متاسفانه انتشار این سری به تعویق افتاد. اکنون باید تا ۱۵ آذر ماه ( 6 دسامبر ) منتظر ماند!

در حال حاضر دلیل خاصی برای این تاخیر گفته نشده است. تنها چیزی که ما میدانیم این است که یکی از سازندگان گفته است که “به زمان بیشتری برای ساخت بازی نیاز داریم”  همچنین آنها یک تریلر جدید منتشر کرده اند که خبر از یک گیم پلی سرگرم کننده می دهد.

در ابتدا، بسیاری نگران بودند که حالت کارتونی بازی کمی مشکل شود اما در گیم پلی منتشر شده اینگونه نیست و کمی از این حالت ترسناک فاصله گرفته است!
صفحه Jagged Alliance: Rage در حال حاضر در استیم قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر و غرق شدن در دنیای Jagged Alliance به سایت jaggedalliance.com مراجعه کنید.

Admin

علیرضا شیخ ممو هستم ساکن اهواز علاقه مند به تمامی بازی های استراتژیک به ویژه Men Of War و سری بازی های Paradox. کامنت هایی که جواب نمیدم یا به دلیل تعداد بالای نظرات دیده نمی شن و یا جوابی ندارم که بدم، در نصب و اجرای بازی به هر مشکلی که برخوردید در پست بازی مورد نظر مطرح کنید و برای راهنمایی بهتر می تونید به کانال تلگرام ما ملحق بشید و به پیوی بنده مراجعه کنید. آدرس چنل: @StrategicFans آی دی بنده: @Alikhafan007 امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک کانال تلگرام پر از اخبار بازی های استراتژیک ♥ منتظر چی هستی؟همین الان عضو شو
+ +
بستن