اولین تورنومنت بازی Age of Empires III


به صفحه تورنومنت بازی Age of Empires III خوش آمدید.
اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه ثبت نام، اجرای تورنومنت و قوانین آن را در این صفحه می توانید مشاهده کنید.

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام ورودی از شما گرفته نمی شود و شما می توانید به صورت رایگان و بدون هیچ مشکلی در این تورنومنت شرکت کنید، جایزه این تورنومنت هم مبلغ 50 هزار تومن پول نقد است. برای ثبت نام، اطلاعات کامل را برای ما در تلگرام به آیدی های زیر ارسال کنید (تلگرام برای هماهنگی ها نیاز است)
alikhafan007
Hamed19455
army3945
تورنومنت در 8 تیم 3 نفره برگزار می شود، اگر تیم دارید می توانید با تیم خود ثبت نام کنید و اگر تنها هستید، به طور رندوم عضو تیم های موجود خواهید شد.
بازی ها تا 3 بار انجام می شوند و تیمی که 2 بار پشت هم ببازه، نیازی به بازی سوم نخواهد بود.
برای ثبت نام تنها چند اصل و قانون وجود دارد که باید رعایت شود. در غیر اینصورت ما قادر به ثبت نام شما نخواهیم بود.
1- دانلود نرم افزار Game Ranger
1.1- نصب نرم افزار TeamSpeak و Discord برای تورنومنت ضروریست ( اگر میکروفون ندارید مشکلی نیست، تنها چیزی که نیاز دارید هدفون هست که حرف های ما رو بشنوید و تو بازی با هم تیمیتون هماهنگ باشید )
1.2- داشتن آخرین نسخه Age Of Empires 3 (1.14)
2.2- اگر این نسخه را ندارید دانلود کنید.
3.2- برای آموزش آنلاین بازی کردن به این لینک مراجعه کنید.
3.3- زدن لول هک و استفاده از کارت ها مجاز است و مشکلی ندارد.
3- از سالم بودن بازی و اجرا شدن بدون مشکل آن اطمینان حاصل کنید.
4-از اینترنت سالم و بدون مشکل اطمینان حاصل کنید.
5-کاربری که قصد ثبت نام دارد برای ثبت نام باید یوزرنیم گیم رنجر خود را برای ما ارسال کند. (روی نام خود در گیم رنجر راست کلیک و بر روی Show info کلیک کنید و کد رو به روی  Account را برای ما ارسال کنید)
6-تلگرام خود را چک کند و همیشه در دسترس باشد ( در صورتی که به مدت ۱۲ ساعت پیام رو نبینه به طور خودکار حذف میشه )
5-در ساعت اعلام شده برای بازی حتما حضور پیدا کند.
6- از توهین به شرکت کنندگان پرهیز کند.
7- با تیم خود هماهنگ باشد.

قوانین بازی ها

قوانین بازی
بازی ها به طور کلی حالت Best Of 3 است یعنی اینکه شما 3 بازی دارید و اگر 2 بازی رو پشت هم ببازید، بازی سوم انجام نمیشه.
تیم ها سه نفره هستند و اعضای تیم ها باید با هم مچ باشند. اگر تیم دارید و کامل هستید می توانید با تیم خود ثبت نام کنید هیچ مشکلی ندارد.
به شما 20 دقیقه Norush داده می شود و در این 20 دقیقه باید تمام کار ها از جمله دیوار کشی را انجام دهید در غیر این صورت اگر زمان Norush تمام شود به شما زمان اضافی داده نخواهد شد.
ساخت ساختمان های نظامی در نزدیکترین حالت ممکن به بیس حریف ممنوع است. ساخت و ساز در مرز خود تا وسط موردی ندارد اما ساخت ساختمان های متعدد در مرز دشمن خلاف قانون است و برخورد می شود.
بازی دارای 20 دقیقه Norush است و شما در این 20 دقیقه وقت دارید که آماده شوید. اما اگر در این 20 دقیقه و حتی بعد از شروع جنگ یکی از اعضا به هر دلیلی قطع بشه، عضو باقی مانده مجبوره که به بازی ادامه بده، اگر هم اعلام شکست کنه بازی اول رو از دست میده اما میتونه در بازی دوم شانس خودشو امتحان کنه ( مسابقات Best Of 3 هست )
اما اگر هاست به هر دلیل قطع شد، اگر قبل از 20 دقیقه بود بازی دوباره انجام میشه و اگه بعد از 20 دقیقه، تیم هاست بازی اول رو میبازه و میتونه بازی دوم رو انجام بده.
تمامی بازی ها در مپ Deacon صورت می گیرید.
کشور های فرانسه و ژاپن به دلیل بالانس نبودن و قدرت زیاد، از بازی حذف شدند انتخاب بقیه کشور ها آزاد است.

قوانین قبل و هنگام شروع بازی ها

قوانین قبل از شروع مسابقه
تا قبل از شروع بازی ها اعضای دو تیم باید کشور های را مشخص کنند و به ادمین در تلگرام اطلاع دهند.
در هنگامی که در هاست هستید، هاست حتما باید تیک Record Game را بزند تا بازی ضبط شود، در غیر این صورت و نبود فایل Record از بازی، بازی شما باطل اعلام می شود
از صحت اجرای بازی و گیم رنجر مطمئن شوید. در صورت وجود هرگونه مشکل در اجرا و شرکت در مسابقه، فقط 30 دقیقه بعد از ساعت اعلام شده برای مسابقه به شما زمان داده می شود. در صورت عدم آمادگی، رقیب برنده اعلام خواهد شد.
ID Gameranger تمامی بازیکنان باید همان آی دی باشد که قبل از شروع تورنومنت به مدیریت اعلام شده است. در غیر این صورت و مشاهده تغییر آی دی یک بازیکن، آن بازیکن از تیم در آن بازی اخراج شده و تیم آن شخص باید بهای سنگینی بپردازد.
قبل از شروع مسابقه، بهتر است با رقیب خود کل کل هایی که منجر به توهین شود را انجام ندهید. (در درگیری لفظی، هر دو تیم مقصر شناخته خواهند شد.)

قوانین هنگام مسابقه
تمام بازیکنان باید با نام اعلام شده خود بازی کنند. هیچکس حق هیچ تغییری در نام خود را ندارد. در غیر این صورت تیم مقابل می توانند شکایت خود را مطرح کنند.
هاست هر مسابقه باید اعلام بشه قبل مسابقه، در غیر این صورت تیم مدیریت تورنومنت مشخص می کنه کی هاست باشه.
تنظیمات بازی باید بر اساس چیزی که تعیین شده است انجام شود. هاست موظف است تنظیمات را مو به مو طبق چیزی که اعلام شده است بچیند.
هاست همچنین حق بستن بازی را زودتر از موعد و رسیدن به امتیاز مورد نیاز ندارد. در صورت مشاهده برخورد مناسب از سمت تیم مدیریت اعمال خواهد شد.
در صورت اثبات استفاده شما از چیت، شما بدون هیچگونه شانس مجدد، از مسابقات اخراج خواهید شد و رقیب برنده اعلام می شود. همچنین نام شما به عنوان چیتر در کانال، وبسایت و گروه مسابقه اعلام و پین خواهد شد. تصمیم گیری پیرامون موضوع چیت و تشخیص آن، بر عهده تیم مدیریت است.
از کل کل و استفاده از کلمات رکیک پرهیز کنید (مانند: LOL, Noob و …) در صورت شکایت بازیکن مقابل از شما و ارائه مدارک با شما برخورد خواهد شد.

تنظیمات مسابقات

20 دقیقه NoRush
زدن تیک Record Game
بقیه تنظیمات در حال عادی هستند و نیازی به تغییر نیست.

برنامه مسابقات

به زودی…..

بستن